Reisiblogid Travellerspoint-is

Phu Quoci saar (lõuna Vietnam).

28.10.2010

Ma ei ütleks, et buss oleks eriti mõnus olnud ning sellest 5st tunnist magasin ehk tunnikese. Saigoni jõudes võtsin kohe takso ning sõidsin lennujaama. Lennujaamas läksin lihtsalt Vietnam Airlinesi büroosse ja palusin piletit esimesele lennule Phu Quoci saarele. Lend pidi väljuma kell 09:20, kui see hilines. Kell 09:30 teavitati, et lennukilepääs algab kell 10:00. Kuna arvasin, et mul on veel 30min aega läksin suitsule ja ostsin juua. Juua ostes kuulsin lauset „see on viimane kutsung Vietnam Airlinesi lennule nr see ja see“. See oli ju minu lend! Jooksuga õigesse väravasse ning olin viimane inimene kes bussi sisenes. Tuli välja, et peale hilinemisest teavitamist hakkati kohe inimesi lennukisse laska – lahe lahe. Lend oli 50 min pikk ning maandus täpselt kell 10:50. Hotelliks võtsin tiba kalli Kim Hoa Resorti 28USD eest öö (Soomlased Mui Nes kiitsid selle asukohta). Phu Quoci saarele tasub ainult siis tulla kui tahad magada ja päevitada. Ööelu põhimõtteliselt puudub. Sellest poleks probleemi kui ma üksi ei reisiks, kuid paraku im flying solo now. Üksi reisides on baarid ja pubid head kohad uute tutvuste sobitamiseks. Kuna olin bussisõidust suht väsind olin natuke rannas, käsin ujumas ja läksin tuttu.

29.10.2010

Võtsin hotellist endale mopeedi 120,000 dongi (60eek) eest ning läksin sõitma. Sõitsin niisama 4-5 tundi ja umes 50-60km mööda kõrvalteid, peatudes seal kus hing soovis. Mingeid erilisi vaatamisväärsusi siin ei ole, kuid piisavalt inimtühju paradiisirandu on küll. Kütet kulus umbes 15eek eest (liiter on 7eek). Ega peale sõitu muud eriti teha ei olnud kui eilsest tuttav rand, ujumine, söök ja voodi. Hotelli kõrval on päris mõnus Prantslasest omanikuga Carole restoran, kus iga õhtu saab söögile lisaks nautida elavat muusikat.

30.10.2010

Täna ei viitsinud oma hotelli territorriumilt rohkem lahkuda kui korraks, et osta endale homseks transport Shinoukville Kambodzasse. 1,160miljonit (600eek) maksis hotellist buss sadamasse (30km), 2,5h laevapilet, 4h bussipilet Ha Tien-Shinoukville ning Kambodza viisa. Edasi kulges päev ikka nagu kaks eelmist päevagi. Õhtul tuli isegi üle pika aja natuke vihma ning päris mõnus oli see peale igapäevast päikest.

Kirjutas mcneely 01:00

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Kommenteerimiseks pead olema sisse loginud Travellerspoint-i.

Login