Reisiblogid Travellerspoint-is

Raske teekond Bangkoki.

10.10.2010-11.10.2010

Teekond hakkas seekord mitte lennujaamast, vaid Tallinna bussijaamast. Kell 12:45 väljus Eurolinesi LuxExpress suunaga Riiga. Riias kohal oli ta täpselt 4tundi hiljem ehk kell 16:45. Riia ööks broneerisin mõned nädalad tagasi hosteli Riia vanalinna läheduses. Umbes 20min jalutuskäigu kaugusel ootas mind Funky Hostel Riga. Öö eest üheinimese toas maksin ma 20latti ehk pea 450 eek (vist selle reisi kallim majutus ma loodan). Asjad hostelli ning vanalinna söögikohta otsima. Jalutasin umbes tunnikese enne kui istusin ühte pubisse ning võtsin ribid kartuliga ning õlle. Päris hea toit oli, kuid hinnaks 7 latti (150eek) - vist jällegi üks kallimaid lõunaid sellel reisil. Õhtuks veeresin rahulikult hostelli, et valmistuda homseks pikaks transiidiks 11.10.2010 umbes kell 12 esimene lend Riia-Kiev ning 7 tundi Kiievi Borispoli lennujaamas. Bangkoki peaksin jõudma kell 10:00 hommikul (kell 06:00 Eesti aja järgi). Kiievis peaks minuga ühinema Kadri kaheks nädalaks (kui just lennukist maha ei jää - ptui ptui ptui).

Bussiga hostelist lennujaama saamine oli Riias lihtne ja mõnus. Trammiga bussijaama juurde ja sealt bussiga otse lennujaama. 2X0,5latti läks maksma (22eek). Buss muidugi tegi 101 peatust ning oli päris täis juba kell 9 hommikul (eriti kui sul on üks suur ja teie väikene seljakott).

Air Balticu lend Kiievi oli samuti suhteliselt kiire ja mõnus. Selleks ajaks muidugi kui käru minuni jõudis enam toitu ei müüdud – maanduma hakkasime. Sellega pold seni hetkeni muret kuni avastasin, et antud Kiievi lennujaama terminal kust mina edasilendan on sama suur kui Tallinna lennuväli ning seal on 3 tax free poodi ja kaks baari. Kuskilt midagi erilist süüa ei saanud (60eek ees sai pisikese võileiva). Õnneks õlu oli suhteliselt odav ning neid sai paar tükki ikka joodud ning suvaliste inimestega suheldud selle pea 8 tundi jooksul mis ma Kiievis istusin. Huvitav oli veel see, et baaris maksis Winston Sinine suitsupakk 9grivnat ja tax free poes 1,6 eurot (baaris 2x odavam). Iga õllega võtsin jälle 3 pakki suitsu juurde ja lõpuks oli kotis 12 pakki (15 eek tükk ning ega selle kurguvaluga mis mul hetkel on vahet ei tee kas Eesti või Ukraina oma – sama sitt maitse). Kadri Stockholmi lennuk jõudis ka õnneks õigeks ajaks kohale ning ootaski meid Kiiev-Bangkok lend 10 tundi. Kaks korda aint mingit jama süüa. Selle 5000 ja kopikad mis ma lennupileti eest maksin oli päris talutav teenindus. Õnnelikult olime enne kella 10:00 Bangkokis ning kiirelt jõudsin Visa on arival lauda. Mina pidin ootama minutid 15-20, kuid peale minu venis järjekord kiirelt umbes 100 inimese pikkuseks – vedas jällegi.

large_IMGP5849.jpglarge_IMGP5850.jpglarge_IMGP5851.jpg

Kirjutas mcneely 09:36

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Kommenteerimiseks pead olema sisse loginud Travellerspoint-i.

Login